آسیمن

نمایش 1–10 از 12 نتیجه

محصولات برند آسیمن

شرکت زاگرس از سال 1391 فعالیت در زمینه تولید ماشین ظرفشویی صنعتی را آغاز نمود و در سال 1395 جدیدترین محصول خود، مایع ظرفشویی را تحت عنوان برند آسمین به بازار عرضه کرد. آسمین چندین محصول مختلف ارائه داده است که از کیفیت قابل قبولی برخودار بوده و در کنار قدرت تمیز کنندگی بالا، باعث ایجاد بوی نامطبوع نمی‌شوند.

  • مایع لباسشویی آسمین: مایع لباسشویی آسمین در چندین مدل تولید شده تا بسته به نوع لباس‌ها، بتوان مدلی مناسب را استفاده کرد. مایع لباسشویی جنرال مانع از بین رفتن رنگ لباس‌ها شده و به راحتی می‌تواند لکه‌های سخت را از بین ببرد. مایع لباسشویی مشکین شوی و رنگی برای لباس‌های روشن یا مشکی استفاده می‌شوند تا کیفیت رنگی آن‌ها به بهترین شکل ممکن حفظ شود. مایع لباسشویی کودک هم با فرمولی متفاوت مناسب لباس نوزادان و کودکانی است که پوست حساس‌تری دارند.

ماشین لباسشویی و بهترین مایع ماشین لباسشویی آسیمن

  • ژل ماشین ظرفشویی آسمین: ژل ماشین ظرفشویی آسمین قدرت پاک کنندگی بالایی داشته و عاری از هر گونه ترکیبات فسفاتی است، علاوه بر آن از ایجاد رسوب جلوگیری کرده و می‌تواند باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی شود. ژل ظرفشویی توانایی پاک کردن لکه‌های سخت و چربی‌ها را داشته و استفاده از آن راحت است، به همین دلیل معمولا نسبت به سایر شوینده‌ها ترجیح داده می‌شود.

ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

  • مایع ظرفشویی آسمین: اگر به دنبال تهیه مایع ظرفشویی با کیفیتی هستید، آسمین می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این مایع قدرت لکه بری و چربی زدایی بالایی داشته و رایحه خوشی هم دارد.
  • مایع دستشویی آسمین: از آنجایی که پوست دست حساس است، برای از بین بردن آلودگی‌ها باید از مایعی استفاده کنید که هیچ آسیبی به آن نرساند. مایع دستشویی معطر آسمین، نرم کننده پوست دست بوده و خاصیت آبرسانی دارد که این ویژگی‌ها سبب کیفیت بالای آن شده است.
فهرست