ژل ماشین ظرفشویی

نمایش دادن همه 5 نتیجه

ژل ماشین ظرفشویی

ژل ماشین ظرفشویی آسیمن، یکی از مزیت های ژل ها این است که ظروف شما در ماشین ظرفشویی علاوه بر تمیزی و ضد باکتریال شدن، عمر طولانی تری خواهند داشت، اما نکته اینجاست که اکثریت تصور می کنند، اگر ماشین ظرفشویی با بهترین مارک را داشته باشد دیگر نیازی به استفاده از مواد شوینده ی قوی نیست!

ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

این تصور کاملا اشتباه است، زیرا مواد شوینده می توانند از جنبه های مختلف اثرات بسیار زیادی را بر روی ظروف و حتی عمر ماشین ظرفشویی شما بگذارد! ما در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی یعنی ژل ماشین ظرفشویی آسیمن را به شما معرفی کنیم پس توصیه میکنیم با ما همراه باشید!

تفاوت پودر، قرص و ژل ماشین ظرفشویی!

مواد شوینده ماشین های ظرفشویی به سه نوع پودر، قرص و ژل ماشین ظرفشویی تقسیم شده اند و طبیعتا اکثر ما برای خرید مواد شوینده ماشین ظرفشویی همیشه سردرگم میشویم و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد این مواد و یا تفاوت آن ها با یکدیگر، گاها انتخاب های اشتباه میکنیم. بنابراین ما در این قسمت میخواهیم نکاتی را که باعث ایجاد تفاوت میان تمامی مواد شوینده ماشین ظرفشویی شده است را برای شما بیان کنیم!

ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

نکته اول:

پودرها حالت خمیری مانند ایجاد میکنند و باعث آسیب رسیدن به ماشین ظرفشویی میشوند و همچنین قرص ها نیز جسمی جامد هستند. شوینده های جامد سبب می شود تا رسوباتی درون ماشین ظرفشویی به وجود بیاید و آسیب های جدی به ماشین و ظروف شما وارد کند، اما انواع ژل ماشین ظرفشویی صددرصد محلول هستند و می توانند به راحتی درون آب حل شوند، پس قاعدتا شما دیگر مشکل رسوب را در ژل ها نخواهید داشت.

نکته دوم:

گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی سبب می شود تا کم کم مواد شوینده قدیمی از بازار حذف شوند و مواد شوینده با کیفیت تر جایگزین آن ها شوند، در حال حاضر ژل های ماشین ظرفشویی، جدیدترین تکنولوژی در شوینده های ماشین ظرفشویی می باشد، بنابراین این موضوع بسیار طبیعی که ژل ها بتوانند به زودی جای قرص ها و پودرها را بگیرد.

نکته سوم:

در اکثر مواقع به دلیل اینکه تعداد ظروف کثیف کم است ما باید از تنظیمات نیم شور ماشین ظرفشویی استفاده کنیم. این تنظیمات به دلیل استفاده بسیار کم از آب، به مواد شوینده کمی نیاز دارد، اگر شما بخواهید از قرص های ماشین ظرفشویی استفاده کنید، به دلیل زیاد بودن حجم قرص، ظروف لیز و حتی لک دار خواهند شد اما ژل ها این قابلیت را به شما می دهند تا به نسبت ظروف کثیف، ژل را داخل مخزن ماشین بریزید در این صورت شما دیگر ظروفی لیز نخواهید داشت.

نکته چهارم:

یکی از عوامل مهمی که بر روی سلامت ماشین ظرفشویی تاثیر بسیار زیادی میگذارد مواد شوینده می باشد و اگر مواد شوینده شما از استانداردهای روز دنیا پیروی نکند می تواند آسیب های بسیار زیادی به ماشین شما وارد کند در محصولات جامد مثل پودر ماشین و یا قرص، ما در استفاده از مایعات محدودیت داریم ، اما در ژل این محدودیت وجود ندارد.

جالب است بدانید که ژل ماشین ظرفشویی بر خلاف سایر مواد شوینده به دلیل داشتن مواد ضد خوردگی، از قسمت های فلزی ماشین شما محافظت خواهند کرد و حتی بعد از مدت ها استفاده، ماشین ظرفشویی شما مانند روز اول سالم و بدون هیچ خوردگی باقی خواهد ماند.

ژل ماشین ظرفشویی، ظروف و لیوان

معرفی بهترین برند ژل ماشین ظرفشویی

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، برند مواد شوینده ماشین ظرفشویی بسیار مهم می باشد و هم اکنون نیز به دلیل اینکه اجناس تقلبی بسیار زیادی وارد بازار شده است، خطر هر لحظه در کمین شما عزیزان می باشد. ژل ماشین ظرفشویی آسیمن به دلایل زیر یکی از مرغوب ترین و بهترین مواد شوینده در بازار می باشند و شما می توانید از طریق سایت رسمی شرکت با خیالی آسوده، برند آسیمن را خریداری نمایید.

از مایع ماشین لباسشویی آسیمن نیز دیدن نمایید..

1. ژل ماشین ظرفشویی آسیمن رسوبات سخت را از بین می برد

ظرف های شیشه ای یکی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه هستند و هم اکنون نیز قابلمه ها و یا سرویس های پخت و پز شیشه ای در بین مردم بسیار محبوب می باشند اما وجود آهک در آب های زیرزمینی سبب شده است تا این ظروف با گذشت زمان به دلیل رسوب گرفتن، کدر شوند.

اگر شما نیز نگران ظروف خود هستید، پیشنهاد میکنیم که ژل ماشین ظرفشویی آسیمن که پاک کنندگی و درخشندگی بسیار بالایی دارند را برای محافظت از ظروف خود انتخاب کنید تا بتوانید سالیان طولانی ظروف سالم و بدون خوردگی داشته باشید.

2. ژل ماشین ظرفشویی آسیمن قابلیت ضد خوردگی را دارا می باشد

ترکیباتی که در ژل های آسیمن استفاده شده است دارای کلیم محافظت می باشند بنابراین هیچگونه رسوبی را به جای نخواهند گذاشت و سختی آب را به خوبی کنترل میکنند و در نهایت باعث میشود که دیگر سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی درگیر رسوب نشود.

3. عاری از ترکیبات فسفات

ویژگی مهم ژل ماشین ظرفشویی آسیمن این است که درصد فسفات پایینی دارند، همانطور که میدانید فسفات امروزه در تمامی کشورهای پیشرفته بسیار محدود شده و شوینده های فسفات پریم بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند.

فسفات زمانی که از فاضلاب خانگی رها میشود مستقیما وارد محیط زیست می شود و سبب میشود که آب های زیر زمینی را به شدت بسیار زیادی آلوده کنند، استفاده از ژل ماشین ظرفشویی فرمولاسیونی برای دوستداران محیط زیست میباشد.

ژل ماشین ظرفشویی، ظروف سفید و لیوان شیشه ای

طرز استفاده از ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

اگر تصمیم به خریداری ژل ماشین کرده اید و بار اولتان است که می خواهید از آن استفاده کنید به ادامه مطلب توجه کنید.

پس از قرار دادن ظروف در داخل ماشین در قسمت محفظه ی مخصوص قرص، میزان دلخواه از ژل ماشین را بریزید و سپس ماشین ظرفشویی خود را روشن کنید اما توجه داشته باشید که به ازای شستشوی ظروفی که به طور کامل درون ماشین قرار گرفته اند باید 25 تا 30 میلی مایع استفاده شود.

ترکیبات ژل ماشین ظرفشویی آسیمن

ژل ماشین ظرفشویی آسیمن توسط مجموعه ی زاگرس نیشابور با ترکیبات: آب دیونیزه، سدیم سیلیکات، متیلن فسفونات، سدیم تری پلی فسفات، سدیم لوریل سولفات، هیدروکسی اتیل سلولز، آنتی فوم سیلیکونی، اتین دی آمین تترا استیک اسید، ایزوتیازولینون، اسانس لیمو، رنگ مجاز خوراکی تولید شده است.

چه مزایایی دارد که ژل ماشین ظرفشویی را به جای سایر شوینده ها استفاده کنیم؟

استفاده از ژل ماشین ظرفشویی نسبت به سایر شوینده‌ها دارای مزایای زیادی است، به طور کلی مزایایی از جمله موارد زیر می‌تواند برای این نوع شوینده ذکر شود:

  1. استفاده آسان: ژل ماشین ظرفشویی به راحتی در محفظه شوینده ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرد و نیازی به اندازه‌گیری قابلیت ندارد. همچنین این شوینده برای شستشوی ظروفهای آشپزخانه بسیار مؤثر است.
  2. کارایی بالا: ژل ماشین ظرفشویی دارای ترکیبات فعال قوی است که به طور مؤثر آلودگی‌ها و لکه‌های چربی را از روی ظروف حذف می‌کند.
  3. پاک کنندگی عمیق: ژل ماشین ظرفشویی می‌تواند آلودگی‌های مختلف را به خوبی پاک کند.
  4. صرفه‌جویی در مصرف: ژل ماشین ظرفشویی می‌تواند هزینه‌های شستشوی ظروف را کاهش دهد.
  5. عدم لکه‌دهی: ژل ماشین ظرفشویی به خوبی قادر است لکه‌های آب را از روی ظروف پاک کند و در نتیجه ظروف را درخشان و بدون لکه نگه می‌دارد.
  6. بوی خوب: ژل ماشین ظرفشویی باعث ایجاد بوی خوب و مطبوع در ظروف می‌شود.

با توجه به مزایای فوق، استفاده از ژل ماشین ظرفشویی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شستشوی ظروف آشپزخانه باشد.

سخن آخر

حمایت کردن از تولیدات داخلی عامل بسیار مهمی در رونق بخشیدن به اقتصاد داخلی می باشد ، شرکت آسیمن نیز برای پیشرفت هر چه بیشتر و تولید محصولات به روز نیازمند حمایت شما می باشد.

فهرست